WondaLips - kde kúpiť najlacnejšie, ako to funguje?
Správy

WondaLips – kde kúpiť najlacnejšie, ako to funguje?

O WondaLips

Použitie unikátnu kolagénne peptid technológiu hydrátu a hydratujú na bunkovej úrovni, WondaLips sľuby, ktoré vám pomôžu zažiť bacuľatejšie, mladší vyzerajúce pery, s menším počtom liniek a vrások, v pouhých 10 minút.

Per WondaLips ‘webové stránky, naneste jednu rovnomernú vrstvu na perách kedykoľvek budete chcieť pomocou zabudovaného-in mäkkou kefkou. Ak by ste chceli pridať farbu, počkajte dve minúty. Potom môžete pridať druhú vrstvu WondaLips pre pridanú zvýšenie lesku a objemu, bude to dokonca pôsobiť ako tesnenie pomôcť vašej rúž vyzerajú lepšie a vydržia dlhšie.

Pre semi-trvalé výsledky do

WondaLips

30 dní, môžete použiť každú noc pred spaním

rovnako, a nebudete musieť starať o pálenie, dráždenie, necitlivosť alebo drsných nežiaducich účinkov.

To všetko vyzerať ako veľký prínos, pre istotu. Ale keď príde na vec, má WondaLips naozaj majú rezné hrany kozmetické technológie? Ako to v porovnaní s konkurenciou? Ktoré možnosti by mohli priniesť najväčšiu hodnotu?

V tomto článku sa budeme kopať a diskutovať o tom, čo sme sa naučili počas nášho výskumu.

Čo spôsobuje nepríliš Stellar pery?

Ako zvyšok kože na tele, pery obsahovať tri vrstvy, pozostávajúce prevažne z proteínov keratín, kolagén a elastín.

Keď sme mladí, sú tieto proteíny bohaté a dať našej koži jeho napnutý, hladkým povrchom.

Vzhľadom k normálnym procesom starnutia, ako aj predčasnému starnutiu spôsobené faktormi prostredia, ako je UV žiarenie, fajčenie a znečistenie, tieto proteíny sa menej hojné, čo vedie ku koži, ktoré vrásky a poklesy.

Na rozdiel od väčšiny ostatných kože na tele, keď je ochranná vrstva (stratum corneum), ktoré pokrývajú vonkajšiu vrstvu pier je veľmi tenká.

Naše pery sa tiež neobsahujú olej žľazy, čo znamená, že sú obzvlášť náchylné na vplyvy okolitého prostredia pred slnkom, počasie, dehydratácia, a len každodenné použitie.

Kombinovaná, pery majú tendenciu vädnúť, tenšie, a tvoria praskliny a vrásky ako starneme, niekedy rýchlejšie ako okolitá koža.

Čo robí Ingrediencie WondaLips Slúži na Plump Your Pout?

Podľa uvedených zložiek na svojich internetových stránkach, výrobok obsahuje nasledovné položky:

hydrogenovaný polyisobuten, VP / hexadecen Kopolymér, fenyltrimethikon, ethylhexylpalmitát, hydrogenovaný polyisobuten, PPG-51 / SMDI

Kopolymér, oxid kremičitý, petrolát, C12-15 alkyl benzoát, phosphatidylethanolamine hydroxyprolín, mikrokryštalický vosk, Tribehenin, glycerín, oktyldodecyl PCA, Tetrahexyldecyl askorbát, kaprylovej / kaprinovej kyseliny, voda, kaprylylglykol, benzyl nikotinát, aróma, cetyl Tallowate, O-Cymen-5-ol, Silica dimetyl Silylate, Simmondsia chinensis (jojobový) olej, sorbitan isostearát, distearát sacharózy, hydrogenovaný rastlinný olej, keramidy 2, PEG-10 fytosteroly, sodný Cocoyl aminokyseliny, butylénglykol, sodná soľ sacharínu, sarkosin, Crithmum maritimum extrakt, horčík aspartát, draslík aspartát, hyaluronát sodný, palmitoyl hexapeptid-12, Citrus grandis (grapefruit) Peel olej , Cananga odorata Flower Oil, Citrus Aurantium bergamia (bergamot) Fruit Oil, palmitoyl oligopeptid, Glycine Soja (Soybean) olej, stearylalkohol Glycyrrhetinate

Podľa webovej stránky tretích strán, ako je pravda starnutie, WebMD a EWG.org, väčšina z WondaLips ‘zložky pôsobia ako spoločné zmäkčovadlá, zvlhčovadlá, kondicionovanie kože, a zahusťovacie činidlá, konzervačné činidlá, podporujúce penetráciu,

WondaLips

dispergačné činidlá, rozpúšťadlá, a vône.

Mnoho z nich je to, čo by ste mohli očakávať, že nájde v iných opaľovacích krémoch (najmä hydrogénového polyisobutenu a VP / hexadecen kopolymér) a produktov starostlivosti o pleť, pretože pomáhajú zaistiť zadržiavanie vody a odolnosť proti opotrebovaniu.

Čo peptidové technológia kolagénu odkazovala na WondaLips ‘webových stránkach? Aj keď nepotvrdil nič špecifické, podľa LotionCrafter, phosphatidylethanolamine hydroxyprolín je tiež známy ako proprietárne zložky Sepilift, ktorý “firmy tkanivách stimuluje kontrakcie kolagénových vlákien, o ochrane kože vlákien z enzymatickej lýzy alebo poruchy a upratuje zadarmo radikály “.

Či už v synoviálnej tekutine kĺbov, kože alebo povrchu receptora buniek, sodné soli kyseliny hyalurónovej (kyselina hyalurónová, patentovaný prípravok, Celadrin) v WondaLips poskytuje viacero funkcií v ľudskom tele, najmä vo vzťahu k odpruženie a mazanie <. p>

Aj keď tiež poukázať na to, že “neexistuje žiadny dôkaz na podporu tvrdenia, že jeho užívanie ústami alebo vzťahujúcich sa ku koži môže zabrániť zmeny spojené so starnutím.”

Avšak HA Ukázalo sa, že držať 1000 násobok jeho váhy vo vode, takže to môže priniesť dočasný

plumping efekt na miestach, kde je použitá. Ale my sme sa nestretlo so žiadnym kumulatívne klinické dôkazy svedčiace o tejto skutočnosti môže poskytnúť, semi-permanentné ‘účinok pri pravidelnom používaní.

Podľa Paula Choice, palmitoyl hexapeptid-12 je syntetický peptid, ktorý zmesi “niekoľko aminokyselín, vrátane glycín, histidín a lyzín … Teoreticky mnohé peptidy majú kožu-obnovenie schopnosti, a toto je jeden z novších syntetických možností že sa predpokladá, že pomáhajú pleť a pôsobí mladšie. “

Konečne, tieto miesta zhrnúť, že palmitoyl oligopeptidové, známej tiež ako Matrixyl 3000, má obmedzený klinický výskum naznačuje, že to môže pomôcť vytvoriť pleť kolagénu. Ide o rovnaký “nová trieda oligopeptidov” odvolával sa na ABC News videoklipu vystupoval v jednom z WondaLips ‘webových stránok.

Existujú nejaké potenciálne nežiaduce účinky u WondaLips?

Per City Lip obchodné, nebudete musieť starať o akýchkoľvek vedľajších účinkov bežne spojených s pery plumpers, vrátane pálenia, podráždenie alebo znecitlivenie. A na základe toho, čo sme sa dozvedeli z mnohých miest uvedených v predchádzajúcej časti, to sa zdá byť prípad vo väčšine prípadov.

Avšak, zatiaľ čo EWG zaradil butylénglykol ako celkovo nízkeho rizika, ale tiež poznamenal, že jeho Najčastejším nežiaducim účinkom je mierne podráždenie pokožky, čo by mohlo byť niečo, ak ste obzvlášť citlivé na kozmetické výrobky mať

WondaLips

na pamäti.

WondaLips náklady

K dispozícii v vyčistiť pokročilých, Nude York, vstavač, Sangria, Tokijský Kiss Sun Diego, Tinsel Town, Holly, Los AngeLips a Plum Springs farbách, WondaLips bol cenený takto:

  • 1 Duša:
  • 2 Rúrky:
  • 3 Rúrky:

Po objednaní spoločnosť nám hovorí váš balík opustí svoje zariadenia do 24 hodín a zvyčajne dorazí na dosah ruky počas 2-7 pracovných dní (pre objednávky v USA). Aplikuje 2-3 krát denne, rovnako ako v noci, oni tvrdia, každá skúmavka bude trvať 4-6 týždňov.

Bez ohľadu na množstvo, všetky objednávky prichádzajú s garanciou vrátenia peňazí 60 dní, menej S & amp; H. Za účelom žiadosť jedného, ​​zákazníckej podpory môže byť dosiahnuté & nbsp; [email protected] .

Existujú nejaké WondaLips hodnotenie zákazníkov?

Vzhľadom k tomu, písať náš pôvodný recenziu, 160 čitateľov HighYa ste pridal sa o svojich skúsenostiach WondaLips, dáva sa do pery bacuľatejšie priemerným hodnotením 4,2 hviezd. Spoločné komplimenty týkajúce sa viac objemné a hydratované pery, a to bez vedľajších účinkov. Relatívne málo sťažností často odvolával sa na menej viditeľných výsledkov, než sa očakávalo.

Na Amazon a make-up Alley, WondaLips mal tri a 3,5-hviezdičkové hodnotenie v tomto poradí, pričom mnoho z rovnakých komplimenty odkazuje na HighYa. Časté sťažnosti zákazníkov zdalo sa točí okolo žiadne výsledky a nežiaduce účinky (zvyčajne podráždenie).

Reklama

Dôležité: : Podľa zástupcu spoločnosti sme hovorili s “Amazon je neoprávnený predajca, takže nemôžeme zaručiť, že sa jedná o naše výrobky”

Z pohľadu firmy, City krása vychádza zo Salt Lake City, UT a držal rating A s Better Business Bureau, na základe 11 uzavretých sťažností, ku dňu 8/10/18. Najviac vzťahujúce sa k problematike podpory, hoci zástupca spoločnosti reagovali v každom prípade s riešením.

Je zrejmé, že je určená iba k pôsobiť ako prehľad o situácii, a to naznačiť zažijete niektoré z rovnaký s WondaLips, alebo niektorý z ďalších produktov spoločnosti.

Má WondaLips ‘Advanced Formula mať akékoľvek súťaži?

Type, “ret bacuľatejšie” alebo “ret Enhancer” v ktoromkoľvek vyhľadávači a budete sa stretol so stovkami významných možností. Dalo by sa takmer určite nájsť aspoň pár možností prehliadania uličkami miestnych predajcov sa kozmetických úsekoch rovnako.

Vzhľadom k tomu, ako si môžete vybrať medzi všetkými týmito konkurenčnými rtu plumpers?

Krása Zasvätenci odporúča začať tým, že pri pohľade na výrobcu produktu a ich on-line spätnej väzby od zákazníkov. o tom, čo sme sa naučili počas nášho výskumu založené všeobecná zhoda zákazník sa zdal byť pozitívne, keď to prišlo k produktom City Ruženka. A na $ 35 (v prípade objednania len jedna trúbka), bola cena stanovená na dolnom konci spektra, taky.

Napríklad Lipsation je & nbsp; bude poskytovať rovnakú kyselinu hyalurónovú, pretože to ret bacuľatejšie, ale spoločnosť neposkytla ďalšie informácie o jej zložení. Tiež mnoho zákazníkov hlásených menej ako hviezdne skúsenosti tu na HighYa.

Celá formulácie ručičiek, v, Idol Lips predpokladu, mnoho z rovnakých zložiek ako WondaLips, aj keď nie nevyhnutne rovnaké Sepilift zmes.

Avšak, zistíte, že väčšina výrobcov sľubujú poskytovať nejakú jedinečnú formuláciu alebo technológie, ktorá poskytuje lepší (alebo aspoň odlišné) výsledky než konkurencia.

Podľa ich webovej stránky, WondaLips ‘Formulácia bola testovaná Good Housekeeping v roku 2004, ktorý zistil, že je zvýšená na pery objem v priemere o tri milimetre. V roku 2007 nadväzujúce, porovnávajúca WondaLips až päť ďalších konkurenčných prípravkov, zistili, že “pôvodné víťaz je stále majster.”

Naša Bottom Line O WondaLips

Bol WondaLips najlacnejší peru bacuľatejšie alebo zosilňovač na trhu v čase nášho výskumu? Č.

Ale majte na pamäti, že cena je len jednou zo zložiek celkovej hodnoty. Inými slovami, ako sme sa dozvedeli od kráse Insiders skôr, uistite sa, že faktor pri WondaLips ‘(a City Ruženka) všeobecne pozitívne zákaznícku konsenzu, pomerne nízkym správ podráždenie, a ich prvé miesto medzi Good Housekeeping svoje výbery.

A ak sa zistí, že nebude dodávať hodnotu, ktorú očakávali, sa zdá, že spoločnosť, ktorá stojí za svoj výrobok s politikou 60-dňové náhrady, menej dopravy.

Marzena Wielgus

Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom.

Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...