Choco Lite Extra - kde kúpiť najlacnejšie, ako to funguje?
Správy

Choco Lite Extra – kde kúpiť najlacnejšie, ako to funguje?

Aký tovar sa už nevyrába, takže ľudia môžu rýchlo a efektívne schudnúť! Na Bada boli všetci zvyknutí, ale tam sú lízanky a guma a energie až nudná dokonalú postavu. Jeden z viac neobvyklých nástrojov je Choco Lite Extra čokoláda chvenie, ktoré je uvedené nie je tak zlý, ale ako prírodný nápoj, ktorý podporuje chudnutie.

Veľmi lákavá ponuka, sa domnieva, že je zvyčajne znížiť kalorickú stravu musieť vzdať všetko sladké. A tu – ako lahodný dezert! Ako splniť očakávania klientov svetlých a sľubné reklamy?

Čo je to Choco Lite Extra?

Slim Čokoláda

(Choco Lite Extra) – je to čokoláda koktail,

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

ktorý prostredníctvom urýchlenie metabolizmu cez prírodných zložiek, podporuje chudnutie. Predáva sa vo forme prášku, pri zriedení s teplou vodou alebo mliekom premení v lahodný nápoj.

naozaj alarmujúce, že nie je k dispozícii výrobcu špecifická. Na niektorých miestach sa objaví na osobe, ktorá nemá otroka Moskva, OOO, iní pripisujú jeho vývoj francúzskej spoločnosti Fito Slim Balance, a niektoré zdroje dokonca uviedol, že je americká produkty. Otázka autorstva zostáva otvorená. Navyše, tento zázrak čokoláda niekoľko jasných webových stránok, a ktorý z nich je reálna. – ťažko povedať

Zloženie Choco Lite Extra

Choco Lite Extra vnucuje ako úplne prírodný komplex. Každá zložka je dar prírody, produkt, ktorý podporuje chudnutie. Celkovo je 6 súčasti.

netreba predstavovať, ako to už dlho používa v priemysle ako účinný prostriedok na chudnutie, ako samostatne, tak v zložení stravy a potravinových doplnkov. Zelená kávové zrná, jednak blokujú útoky hladu, čo vám umožní odolávať najprísnejšie diétu. Po druhé, to je prírodný energetický nápoj, ktorý dáva náboj živosti po celý deň. Ale ak veľa sily, a cvičenia sú intenzívnejšie a presunúť viac žiaduce, a spotrebované kalórie maximálny počet.

Ďalšie slávny spôsob, ako schudnúť okolo ktorý bol nedávno hovorilo. Pravdepodobne to exotická rastlina rastie len v Tibete a Himaláje je pravda, elixír dlhovekosti a mládež, atď Teraz mýty majú persoals, a zistil, že sa jedná o obyčajný ker z čeľade Solanaceae, ktoré možno nájsť v USA av Európa, ale stále môžete pestovať na záhrade. Mimochodom, vedecký názov rastliny nie je euphonious – Dereza obyčajný. O tom, čo je

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

vplyv goji bobúľ na tele, štúdie sú stále vykonávané. Ale v Choco Lite Extra tvrdili, ako prirodzený spaľovač tukov, že po chudnutie, môže zabrániť ukladaniu tuku v problémových oblastiach.

, ale tento produkt naozaj užitočné. Španielsky šafran, ako sa tomu hovorí, skutočne je silný antioxidant a obsahuje veľké množstvo vápnika, omega-3 mastné kyseliny a vlákniny. Chia semienka určite nepoškodzuje zdravie. Avšak, v Choco Lite Extra, ktoré je uvedené ako spaľovači, aj keď by to bolo logické predpokladať, že poskytujú rýchle nasýtenia v dôsledku obsiahnutého tkaniva.

V námahy nájdete toto exotické. Acai je brazílsky palma známy pre svoje ovocie, extrakt z nich je tiež často používaný výrobcovia doplnkov pre chudnutie. Tie boli propagované ako veľké prírodné spaľovače tuku, je nevyčerpateľným zdrojom antioxidantov,

ktoré rakovinu a varovať, a pomôcť schudnúť a zlepšiť kardiovaskulárny systém. To všetko je napísané v reklame svoje čokoládové koktaily. Avšak, v roku 2010, Federálna obchodná komisia oznámila, že všetky tieto vlastnosti acai výrobcov na trh.

Jeho láska k ich vynikajúcu chuť a výbornú náladu, že dáva. Všetky tieto pozitívne body sú prevedené do Choco Lite Extra. To vám dá energiu, bude podporovať odbúravanie tukových buniek, nebudú oslabovať imunitný systém. S ním nebudete cítiť chuť na sladkosti. A čo je najdôležitejšie – to vám môže pomôcť stať sa naozaj šťastný, pretože po kakau v tele a zvyšuje hladinu endorfínov, slávny hormóny radosti. Takže hmotnosť sa s úsmevom na tvári.

Huba je polypore, ktorá rastie na stromoch, má veľkú popularitu na východe. Tibetskí mnísi nazýval to dar od bohov všetkých chorôb. Naviac liečivé vlastnosti Ganoderma bola opakovane potvrdená radom moderných štúdií. Výrobcovia používajú svoju schopnosť znižovať hladinu cholesterolu a aktivovať lipolýzu.

To dáva analýzu zloženia Choco Lite Extra? Všetkých 6 zložky sú skutočne prírodné. Pochybujem, kustovnice a Acai bobule ako škandalózne, ktoré boli kritizované ako

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

spaľovači. Táto funkcia musí ešte preukázať (alebo vyvrátiť). Čo sa týka ďalších zložiek, ktoré sú zdravé a dobre prejaviť ako prostriedok na chudnutie. Takže teoreticky koktail by mali byť účinné.

Mechanizmus straty hmotnosti Choco Lite Extra

Choco Lite Extra podporuje chudnutie tým, že stimuluje biochemické procesy:

 • chuť k jedlu je potlačený a túžba pre pohyb a výkon sa zvyšuje;
 • ako výsledok kalórií spotrebováva menej a strávil viac;
 • tuky sa spaľujú a už nie sú aktívne uložená v problémových oblastiach,
 • bloky chute na sladké potraviny tak, že prebytok sacharidov telo nedostane;
 • vo veľkom množstve produkuje endorfíny, ktoré znesú ukončiť akúkoľvek hladovku.

Na rozdiel od niektorých zdrojov koktail nemá ani preháňadlo ani močopudné účinky. Funkcia spaľovanie tuku.

Čo sa týka výsledkov – to je veľmi kontroverzná téma. Podľa výrobcov, Choco Lite Extra umožní po dobu 1 mesiaca, aby sa odstránili 10 kg. Ale je to možné bez obmedzenia v strave a ďalšie fyzické aktivity?

Kontraindikácie Choco Lite Extra

Bohužiaľ, dokonca aj prírodné ingrediencie nezachránila tento kokteil kontraindikácie. Rovnaký Goji bobule Acai je známe, ako ovplyvniť konkrétne orgán. A zelená káva a kakao sú aj bio, ktorí

si to nemôže dovoliť.

Neodporúča:

 • tehotenstva;
 • dojčenie;
 • 16 rokov veku;
 • starobe;
 • hypertenzie;
 • precitlivenosť na doplatok;
 • ochorenie gastrointestinálneho traktu.

Prečo výrobcovia neuvádzajú v zozname kontraindikácií vážne ochorenie centrálneho nervového systému a nespavosti? Ak osoba trpí poruchami spánku bude počas jedného mesiaca konzumovať nápoj vyrobený z kakaa a zelenej kávy, bude to len zhorší problém. Takže tí, ktorí sú na pozore energetických nápojov a kávy z nejakého dôvodu, je potrebné vziať do úvahy.

Návod na používanie Choco Lite Extra

V manuáli, že to nie je tak jednoduché, ako by sme si priali. Tu je poradenstvo v oblasti používania originálneho balenia:

 • 2-3 lyžičky práškového cukru a 200-250 ml horúcej vody / nízkotučného mlieka;
 • aby počas alebo po jedle;
 • použiť druhú polovicu dňa, ale nie neskôr ako 3 až 4 hodiny pred spaním;
 • rýchlosť strata hmotnosti je 2-4 týždne.

Avšak Network v rôznych zdrojov je tento dokument prechádza fantastickú premenou. Porovnávať:

 • zriedenej mlieko nie je zlé pre chudnutie;
 • , aby sa len pol hodiny / 2 hodiny po jedle,
 • trvať nápoje aspoň 30 minút;
 • vypiť 2 krát denne: po obede a večeri miesto – to sa stáva zrozumiteľnejšie mechanizmus chudnutie, pretože to vyžaduje značné diétne obmedzenia

(!).

Hlavná vec je, aby počúvať svoje vlastné pocity a konať presne podľa návodu, ktorý je dodávaný so zakúpeným koktail. Môžete dokonca nájsť recept, aby to doma, pretože všetky ingrediencie sú na predaj. Extrakty Ganoderma, Goji a Acai pre objednávky na Internete, Chia semená nájdete v lekárni, a zelená kávové zrná a kakao kúpiť v každom supermarkete alebo špecializovanej predajni.

Pre výrobu domácej Choco Lite Extra zelená kávové zrná zem, ľahko vyprážané a varené v Cezve, ako prekvapkávanú kávu. Kakaový prášok naliať horúcu vodu a infúziou počas 10 minút. Rastlinné extrakty a Chia sú prijímané v malom množstve (5 g) a variť v šálke vriacej vody, nechal po dobu 2 hodín pod vekom. Potom mix 100 ml kávy, kakaa a 50 ml infúzie z tejto exotickej.

Stojí za zmienku, že chuť tohto domáci nápoj je veľmi ďaleko od toho, čo je k dispozícii u výrobcu. To a je jasné: značka je vytvorená v patentovanej, presne vypočíta podľa vzorca, možno s niekoľkými prísad, ktoré nie sú uvedené v kompozícii, ako je ich koncentrácia je zanedbateľná. Ďalšou nevýhodou domácim možnosť – na úkor všetkých jeho zložiek bude drahšie ako paketu pripraveného prášku. Takže to nie je potrebné vykonávať takéto experimenty, potom mimovoľne sa na nemocničnom lôžku.

Ďalšie odporúčania Choco Lite Extra

Podľa odporúčania odborníkov a tých, ktorí už tento nástroj zažil.

Pred takým extrému a napriek tomu chutné chudnutie nutnosťou prejsť lekársku prehliadku a poradiť sa s lekárom, či môžete vypiť také koktaily. Mali by ste kontaktovať terapeuta či endokrinológa. Ak chcete dať užitočné rady o používaní plechovku na výživu alebo fitness tréner.

Ak športovať a chcete zachovať (alebo vytvoriť) krásny svalovú úľavu, nebojte sa zriediť Choco Lite Extra mlieko, pretože je výborným zdrojom bielkovín. Ale pridajte cukor, a dokonca aj jeho náhrady sa neodporúčajú.

Pitie koktail miesto večere, samozrejme, dobrý, ale objektívne zhodnotiť svoje vlastné schopnosti? Budete môcť spať po takomto osviežujúci energie

Sadzba je stanovená individuálne. Spokojní s výsledkami po 2 týždňoch? Príjem môže byť zastavená. Chcete pokračovať? Prosím, nie však dlhšie ako jeden mesiac.

Bez stravy a športu schudnúť na čokoládový kokteil je ťažké.

Príkladné schéma použitia:

 • Deň 1: 1 čajová lyžička prášku v 1 pohár vody, piť po večeri,
 • 2-5 dní: 2 čajové lyžičky, aj po večeri;
 • 6. deň a ešte ďalej: pridať rovnakú dávku alebo po večeri, alebo namiesto neho

.

Ak sa stretnete s vedľajšími účinkami trik pozastaviť.

Nežiaduce účinky Choco Lite Extra

O vedľajšie účinky Slim Chocolate v oficiálnych zdrojoch hovoria len málo, ale názory, že spomenúť, že je strata hmotnosti dostal veľa nepríjemné pocity. Najbežnejšie:

 • gastrointestinálne poruchy, ako v prípadoch otráv :. Nevoľnosť až zvracanie, hnačka, knedlík v krku, nechutenstvo, etc;
 • závrat;
 • poruchy spánku;
 • namiesto návale sily, nervozita, podráždenosť, agresivita, zmeny nálad;
 • alebo druhý extrém letargia, apatia, znížený výkon.

Súdiac podľa názorov, niekedy sa stáva, a to nasledujúcim spôsobom. Po Šálka ​​chutné (fakt) kokteilu asi štvrť hodiny sa človek cíti príliv síl, veselosť, že je energický a šťastný (toto produkuje endorfíny). Avšak, po 3-4 hodinách končí a reštartuje nervový systém. Všetky sily, ktoré boli v rezervách tela, strávil. V súlade s tým prichádza apatia a nečinnosti, keď sa nič chcieť. Ste pripravení na mesiac tolerovať také “hojdačka”, v prípade, že vás bude mať vplyv?

O účinnosti Choco Lite Extra. môžete počuť rôzne názory. Niekto v úcte k tejto čokolády – jeho chuť a kvality spaľovania tukov. A niekto sklamane rozpráva o vyhodené peniaze, pretože bez výsledku po nedosiahla odporúčaný priebeh. Veľa záleží na individuálnych vlastnostiach organizmu, pôvodnej hmotnosti a životný štýl chudnutie. Ak sa nič nezmení v strave a zvýšiť ich fyzickú aktivitu, je nepravdepodobné, že tenký bude schopný pomôcť zbaviť veľkého počtu libier. Všetko by sa malo uskutočniť v areáli – jediný spôsob, ako nádeje na štíhlu postavu bez ujmy na zdraví

.

Marzena Wielgus

Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom.

Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...