Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
Správy

Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Chang-Shu rastie vo vysokých horách Tibete a Nepále, v nadmorskej výške nad 3000 metrov nad morom. Priaznivý účinok bylín rastúcich v podmienkach zriedenej atmosféry, svedčí rad odborníkov. Fialové tradičné čaj známy ako Chang-shu, nasýtené mikroelementy a ako je uvedené pomáha liečiť telo, ak sú užívané denne.

Čo je fialová čaj Chang-Shu?

Chang-Shu čaj sa vyrába z tea tree kvetov pestovaných v ekologicky čistých oblastiach. Keď varí, produkt je nápoj nezvyčajné farby, s príjemnou vôňou a mierny dochuťou. Fialové čaj sa líši od iných čajov pre z niekoľkých dôvodov:

 1. až vo chvíli,

  čajové kvety bez stoniek a listov.

 2. Rastlina rastie v podmienkach riedkom ovzduší v nadmorskej výške cca 3 km.

 3. Montáž a balenia sú vykonávané výhradne ručne, 2 krát za rok, bez masovej produkcii.
 4. OL>

  Názov publikácie fialové čaj získal vďaka neobvyklému sfarbenie listov, cez ktorý je ľahko rozlíšiť. Tea sa používa už od staroveku tibetských mníchov, ako tradičný nápoj pre podporu zdravia. Moderné ženy používajú väčšinou Chang Shu na chudnutie, aj keď vo východnej medicíne existujú aj ďalšie jedinečné vlastnosti nápoja liečiť telo.

  Chemické zloženie

  V fialové čaj obsahuje veľké množstvo prospešných minerálov. Najmä to:

 • Čajetina,
 • taníny
 • theanín,
 • bioflavonoidy
 • kofeín
 • synefrín.

Typické čajoviny

Purple Chai Chang-Shu obsahuje všetky minerály tkvejúcich vo všetkých čajových infúziou. Treba však poznamenať, že high-mountain čaj, ich koncentrácia je omnoho vyššia, čo fialová čaj je zdravší ako zelená.

Kahein je prírodný antioxidant nájsť vo všetkých čajov, ktoré však majú vysokú koncentráciu vo vysokohorských. Kahein čistí telo od škodlivých látok, ktoré poskytujú významné pomoci do gastrointestinálneho traktu a pečeni.

Taníny tanín je látka, ktorá čistí telo od ťažkých kovov, chráni sliznicu a zastavuje zápalové procesy. Taníny zabrániť rozvoju v tele patogénnych mikroorganizmov.

Teanín je hlavnou zložkou glutámovej kyseliny potrebné pre normálnu funkciu mozgu. Okrem zlepšenie koncentrácie, theanin posilňuje imunitný systém, trochu znižuje hladinu cukru a krvného tlaku.

Unikátny zložky Chang-Shu

V rámci Cheung Shu obsahuje jedinečné čajové látky. To metilksantina. – jedna z poddruhov kofeín, bioflavonoidov a synefrínu

Metilksantina vedľa kofeínu stimulačný účinok, znižuje viskozitu krvi znížením rýchlosti adhézie krvných doštičiek, ktorý je razreshaet krv.

bioflavonoidy má pozitívny vplyv na funkciu srdca znižovaním tlaku a posilnenie kapilárnej steny. Látka má silné protirakovinové vlastnosti, a vo veľkom množstve sa používa v lekárstve na liečbu aterosklerózy a vredov.

synefrín je stopový prvok, ktorý sa dosiahne strata hmotnosti pri užívaní čaju. Látka urýchľuje metabolizmus a vedie k zvýšenej spotrebe kalórií. Kým podpory znižovanie telesnej hmotnosti, látky spolu s obsiahnuté v rastlinných vitamíny, posilňuje ochranné imunitný bariéru.

Nutričná hodnota a kalorický obsah

Čaj Chang-Shu vyrovnáva správne rozloženie sacharidov, tukov, bielkovín a kalórií. Okrem toho urýchľuje metabolizmus, čo vedie k zvýšenej spotrebe energie. Fialové čaj je vhodný pre použitie pri redukčných diét, k zvýšeniu jeho účinku. Ľudia s nízkou hmotnosťou a nízkym tlakom Chung-Shu je kontraindikované.

Užitočné vlastnosti

cis fialovej čaj je uvádzaný na trh v prvom rade ako účinný prostriedok pre chudnutie. V praxi účinky čaju na zníženie hmotnosti u reklamy prehnané, a ignoruje ďalšie užitočné vlastnosti nápoja. Pravidelnými fialové čaj, môžete si všimnúť nasledujúce užitočné vlastnosti:

 • zlepšuje stav pokožky;
 • vyhladená a pomalší objavujú vrásky;
 • spomaľuje vzhľad šedivých vlasov;
 • videnie zlepšuje.

inzerovanej vlastnosti nápoj obsahuje informácie o znížení hmotnosti o 20 libier za 1 mesiac, ktorý je skutočne prehnané.

Chutnosť

Chuť a vôňa produktu je zle exprimovaný. Tenké tóny veľmi špecifický a bolo by nezvyčajné pre ľudí nie je známe s ázijskými bylinných čajov. Pre zvýšenie chuti môžete pridať purpurovej čaj alebo med

citrón. Tieto zložky pomáhajú odhaliť chuť čaju bez ovplyvnenia prospešné vlastnosti.

Indikácia

Chemické zloženie čaju Chang-Shu dovoľuje urobiť záver o jeho prínosy pre nadmernej hmotnosti, problémy s tráviacom trakte, kožné problémy a prítomnosť v tele toxíny. Nápoj je populárny v Thajsku a Tibete, kde je používaný miestnymi obyvateľmi ako bežný čaj. Priaznivý účinok sa prejavuje v prítomnosti infekcie a otravy tela, ako aj v priebehu intoxikácie nikotínu a alkoholu.

Kto je najužitočnejšie Chang-Shu?

Niektorí ľudia fialové čaj Chang-Shu môže byť užitočné pri prevencii a podporná terapia. Najmä odvar z kvetov Klitoria tri užitočný pri cukrovke, rakovine, gastritídu, ateroskleróza, a trombóza. Urobiť purpurovej čaj je užitočné posilnenie tela v prípade otravy a vírusových infekcií.

Tradične, fialová čaj je prijatá vo veľkom množstve ako prirodzený energetický nápoj a hmotnosti. U žien je použitie nápoj je meškanie menopauzy a zvýšiť plodnosť. Použite purpurovej na prípravu čaju prejavuje na vlasy a pokožku, zvyšuje ich odolnosť a pružnosť. Čaj pomáha eliminovať toxíny a uľahčuje znášať náklady, pôsobí zároveň ako tonikum a antidepresívum. Pitie Chang Shu ako neškodný alternatíva k energetické nápoje, na chudnutie doplnkov a antidepresíva.

Výsledky vedeckých výskumov pôsobenia fialové čajového Chang-Shu

Mimo UE,

fialové čaj Chang-Shu neznáma. Značka vytvorený marketingu, a nie používať mimo SNS. Informácie o výrobkoch sa môžete dozvedieť hľadaním na názov rastliny, z ktorých sa vyrába. V Európe je čaj je známy ako “nam Dok Anchan” alebo jednoducho “Anchan”. To sú zhromažďované z kvetenstvo rastlín Klitoria kusov. Čaj je populárny ako tradičný nápoj v horských oblastiach Thajska, Nepálu a Tibetu, kde sa pestuje po celom svete.

Anchan nie je zázračný modrá kvapalina, vypaľovanie libier, a jeden z týchto čajov. Môže však poznamenať, že pokiaľ ide o využívanie pre očistu tela, táto odroda je jedným z najúčinnejších. Nápoj Anan v nadváhy môže byť namiesto zeleného čaju, stále výraznejšie blahodarné účinky na telo.

Vlastnosti fialové čaj

Liečebné využitie horského čaju, nazvaný v spoločnom Chung-Shu, na tele v zdrojoch UE informácií sú prehnané. Čaj môže byť prijaté bez zvláštnych opatrení všetkým ľuďom, ale vzhľadom k jeho základnej efekty. Skutočný efekt je zrýchlenie metabolizmu, zníženie hladiny cholesterolu a glukózy, riedenie krvi a zníženie krvného tlaku. Účinky na gastrointestinálny trakt a srdce sa prejavuje v častom pravidelnom príjme.

Zdravotnícke kontraindikácie

Pre chudnutie rastlinného pôvodu nie je lekárska kontraindikácia, ale tam je opatrenie, podľa ktorého niektorí ľudia fialovej čaj sa neodporúča. Pitie Chang Shu nepohodlných ľudí s týmito chorobami:

 • hypotenzia;
 • z nedostatku železa;
 • anorexia;
 • hemofília a podobné príznaky zlého zrážanie krvi;
 • závažné ochorenia kardiovaskulárneho systému.

Je žiaduce piť fialovej čajové tehotné a dojčiace ženy. Negatívny účinok by mohol nastať, keď v kombinácii s doplnkami na zníženie zrážanlivosti krvi.

Technológia varenia piva

Pri varení tento čaj, bude Chang Shu jeho farba bude purpurovej a svetlé a tmavo modrej farby. Ak chcete, môžete urobiť to tak, že nápoj bude naozaj vyzerať fialovej na fotografiu a dodáva kanvicu s niekoľkými kvapkami citrónovej šťavy a pripravil čaj podľa pokynov. Na prípravu 4-5 sušených kvetov. Je žiaduce pridať do čaju medom namiesto cukru pre zlepšenie chuti potravín.

Čo teplota by mala byť voda pre varenie

Fialové technológie varenia horský čaj je zakázané zalejeme vriacej vody, ničí veľké množstvo živín, vitamínov a prírodných farbív. Podľa návodu je nutné použiť prevarenou vodou s teplotou 80-90 ° C. Variť purpurovej čaju by mala byť rovnako ako zelené.

Koľko varí čaj fialová Chang-Shu?

Infuse čaj sa odporúča po dobu asi 10 minút, takže byliny v vývare dal nápoj všetky užitočné vlastnosti. Pripravenosti možno súdiť podľa farby čaju a nájsť požadovanú dobu máčanie v praxi.

Správny príjem

Výrobca odporúča piť Chan Zobraziť aspoň 2-krát denne, ráno a večer, varenie 5-7 kvety na šálku čaju. Tento systém umožní získať množstvo optimálne užitočných látok v tele. Recept na šálku vody 50 g vriacej vody pre rozvod, 5 kvety, 1 lyžica medu a 1 plátok citróna.

Na dosiahnutie požadovaného účinku, čo je dôležité, aby po celú dobu a správnosti príjmu. Ak sa vyskytnú nejaké kontraindikácie, je vhodné piť nie je silná (až 5 kvetov na šálku čaju), fialovú v priebehu týždňa na 3 šálky, robiť prestávky v priebehu 1-2 týždňov. V ostatných prípadoch, krátka prestávka je odporúčané každý mesiac. Neodporúča sa kombinovať s ďalšími bylinných čajov, z dôvodu rizika alergických reakcií.

Má zmysel si kúpiť čaj Chang-shu?

Čaj Anchan, známy v UE ako Chang-Shu, je tradičný nápoj v horských oblastiach Tibetu, Nepálu a Thajska. Produkt SNS sa stal v poslednej dobe známa a získala veľké množstvo mýtov o zázračných vlastností pre chudnutie. V skutočnosti je táto odroda čaju je zahrnutá v zozname najužitočnejšie čajových nápojov určených na liečenie tela, urýchľuje látkovú výmenu.

Ekvivalent Changshu je slávnejší Oolong čaj, keď Thai Anchan výrazne líši od Oolong z Číny. Čínsky Oolong čaj sa vyrába z čajových kríkov, hlavne listy. Pre výrobu Chang-Shu používa iba kvetenstvo rastliny, a oni sa zbierajú ručne. To robí tento nápoj viac exkluzívny a užitočné. Závod, ktorý sa chystá Anchan zvanej Klitoria tri, sa pestuje a zberá v horských oblastiach juhovýchodnej Ázie. Čaj Bush Klitoria tradične používaný v orientálnej ľudovom liečiteľstve a prijímaný ako užitočnejšie analógu zeleného čaju.

Na predaj robiť fialový čaj v lekárni?

Purpurová čaj Chang-Shu cena lekáreň neznáma kúpiť fialové čaj v lekárni, nemožné. Navyše je tento špecifický produkt nebude môcť stretnúť aj v obchodoch. Jediný spôsob, ako fialové na prípravu čaju Chung-shu je objednávanie ju on-line, ale mali by ste mať na pozore pred falzifikáty. Odporúča sa objednať originálny produkt na oficiálnych stránkach výrobcu, ktorý má platné osvedčenie a komunikácie s konzultantom po objednávke.

Náklady na fialové čajového Chang-Shu

Tea Chung-Shu nie je jednoznačný, ale veľmi konkrétny produkt. Predaj zahŕňa len kvety rastliny a idú priemyselné a ručne. Náklady na obaly v UE je o 2 tis. oficiálnych stránkach ponúka celý rad propagačných akcií a dodacích podmienok, takže náklady sa líši v rôznych ročných obdobiach.

Recenzie fialové čaj

Znalci v odbore dietetiky a medicíny súvislosti fialová pitie ako čaj, ktoré poskytujú terapeutický účinok, ale nie ako všeliek na všetky neduhy. Prípravok je neškodný a nemá žiadne striktné kontraindikácie a dávkovanie. Urobiť purpurovej čaj by mala byť preventívne očiste tela od infekcie a toxínov alebo schudnúť v komplexe s telesným cvičením a špeciálnu diétu. K fialovej čaj Chang-Shu negatívne hodnotenie zo strany spotrebiteľov a lekári kvôli príliš vysokým očakávaniam generovaných marketingové sľuby zázračné chudnutie účinku neobvyklého čaju a úplného dodržiavanie správnej výživy.

Názor lekára

Podľa lekárov na fialové čaj žiadne kontraindikácie. Odporúča sa vziať do úvahy iba riziko vzniku alergických reakcií, kedy by osobné neznášanlivosť komponentov. Avšak vstup pôdy v množstve podstatne vyššom ako doporučeného výrobcom, a to najmä v kombinácii s doplnkami s podobným účinkom, môže dôjsť k poraneniu.

Consumer skúsenosti

Podľa skutočných pocitov zákazníkov, fialovej čaj je dobrý spôsob, ako povzbudiť a zlepšiť náladu v dopoludňajších hodinách. Je potrebné poznamenať neobvyklú vôňu a jemnú chuť. Súdiac podľa recenzií, varenie a pitie čaju je fialová miesto zelenej a pohodu po takejto zmene zlepšuje. Pri pohľade vplyv na chudnutie, ale výrobca uvádza, že sa jedná iba o podpore strava liek.

Záver o výhodách a rizikách čajového Chang-Shu

Fialové čaj Chang Shu je zdravý čaj nápoj s vysokým obsahom užitočných minerálov. Odvar je možné užívať ako čaj, ako doplnok, ako schudnúť, zlepšiť stav pokožky, posilňujú vlasy a vyvediem toxíny z tela. To je najlepšie kombinovať príjem fialové čajové športov.

Marzena Wielgus

Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom.

Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...